Ir zināma jaunā JAC J7 sedana galīgā cena

Šī gada pavasarī tirgū parādīsies jauns krosovers JAC J7, kas ražots Ķīnā. Autoindustrijas eksperti jau kopš 2019. gada rūpīgi seko līdzi šī modeļa attīstībai un sagaida veiksmīgu pārdošanas sākumu, pateicoties modernajām tehnoloģijām un pieņemamai cenai, kas, pēc provizoriskiem datiem, sākas no 15 000 ASV dolāru.

Jaunums ir aprīkots ar 130 zirgspēku benzīna dzinēju un piedāvā divu veidu transmisiju, no kurām izvēlēties. Pat pamata aprīkojumā ir daudz iespēju, un visdārgākajā komplektācijā ietilpst moderna multimediju sistēma, adaptīvā klimata kontrole un apsildāmi visi pasažieru sēdekļi.

JAC J7 izskats atbilst visām mūsdienu prasībām un neatšķiras no citiem šīs klases automobiļiem. Taču modeļa virsbūve izceļas ar hromētiem ieliktņiem uz logu rāmjiem un bampera apakšējo lūpu, kā arī melnu jumtu, kas padara auto dārgāku un pievilcīgāku.


Tiek atzīmēts, ka JAC J7 ir būvēts uz jaunas platformas, kuru nākotnē varēs izmantot elektromobiļu ražošanai uz šī modeļa bāzes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika