апрель
03
2024

Izlaista elektriskā automašīna Hyundai Ioniq 5


Arvien vairāk automašīnu ražotāju visā pasaulē pievienojas tendencei savus modeļus pārveidot par elektrisko vilci. Hyundai nesen uzsāka sava elektriskā modeļa Ioniq 5 sērijveida ražošanu, kas rada jaunu zīmolu elektromobiļu tirgū. Par šīs mašīnas priekšrocībām mēs runāsim tālāk.

апрель
03
2024

Volvo EV tiks pārdoti tikai tiešsaistē


Volvo fanātiski ir skāris vidi un nepārtraukti palielina saražoto elektrisko transportlīdzekļu skaitu, neaizmirstot samazināt modeļus ar iekšdedzes motoriem un pat hibrīdām spēkstacijām. Līdz 2030. gadam Volvo zīmols plāno kļūt par simtprocentīgi elektrisku zīmolu un pilnībā atteikties no benzīna un dīzeļdzinēju izmantošanas.

апрель
03
2024

Jauna elektriskā automašīna Volvo C40 Recharge gatavojas izlaišanai


Volvo turpina pastāvīgi paplašināt elektrisko transportlīdzekļu skaitu savā klāstā. Nākamais karstais jaunums šajā automašīnu virzienā būs Volvo C40 Recharge, kas jau ir uzsācis pirmssērijas ražošanu. Kas gaida šī modeļa pircējus, mēs tālāk runāsim tekstā.

апрель
03
2024

FAW Bestune NAT elektriskā automašīna ienāks taksometru pakalpojumā


Ķīniešu autoražotājs FAW, kas sadarbojas ar VW grupu un Audi, lai ražotu kopīgus elektriskos transportlīdzekļus, nav aizmirsis arī savu attīstību. Kādu dienu Šanhajā tika prezentēts jauns elektriskais FAW Bestune NAT, kas tiek izstrādāts tieši taksometru pakalpojumiem.

апрель
03
2024

Rivians izveido jaunu elektrisko pikapu


Rivian, kas uzsāka R1S elektrisko krosoveru 2020. gadā, uz tā pamata plāno izveidot jaunu pikapu. Modelis solās būt ārkārtīgi interesants Amerikas tirgum, jo ASV vēl nav tik daudz pikapu elektrisko versiju, un tos var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

декабрь
07
2023

Ja izsit automašīnas logu, ko darīt?

Ja automašīnā izsit glāzi, atkarībā no apstākļiem jārīkojas šādi.
июль
21
2023

Hibrīds Geely Jiaji PHEV iepriecinās ar jaudas rezervi


Minivens Geely Jiaji PHEV pārdošanā nonāca pirms dažiem gadiem. No kontaktligzdas lādētam hibrīdam bija laba jaudas rezerve un pilnīgi pieņemams iespēju komplekts. Nesen modelis saņēma kvalitatīvu atjauninājumu, kas cita starpā pievienos lielāku akumulatora ietilpību, kā arī vairākus kosmētiskus uzlabojumus.
июнь
16
2023

Testa brauciens Genesis GV70 elektriskā automašīna


Elektriskais sedans Genesis GV70 tika izlaists ne tik sen un jau ir spējis piesaistīt elektrovilcienu fanu uzmanību visā pasaulē. Neskatoties uz pieaugošo elektromobiļu skaitu, to kopējā masā joprojām ir ļoti, ļoti maz, un tāpēc katrs jauns elektromobilis tiek uztverts ar lielu entuziasmu un tiek pētīti visi tā tehniskie dati.
май
23
2023

Elektriskais krosovers EV9 - jaunums no dienvidkorejiešiem


Mūsdienu elektromobiļi kļūst arvien izplatītāki, taču katrs jauns izlaidums nebeidz pārsteigt ar savu izskatu un tehniskajām īpašībām. Uzņēmums KIA no Dienvidkorejas prezentēja gatavu masīva, ar akumulatoru darbināma SUV kopiju ar savām funkcijām un brutālu dizainu.
май
17
2023

Ar ko pārsteigs Hyundai elektriskais krosovers Kona II


Dienvidkorejas kompānijas jaunās paaudzes krosoveram Hyundai Kona II izdevies iegūt "SUV" elektrisko versiju, kas tiks pārdota Eiropas valstīs. Sākotnēji auto tika prezentēts kā degvielas un hibrīda variācija, taču beigās viss izrādījās gluži pretēji.
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika