март
04
2021

Volkswagen pārstrādās vecās baterijas


Volkswagen uzsāk jaunu rūpnīcu, lai pārstrādātu vecās baterijas no elektriskajiem transportlīdzekļiem. Zalcitterā uzbūvētā rūpnīca projektēto jaudu sasniegs līdz 2022. gada vidum un nākotnē spēs nodrošināt līdz pat 10 procentiem no resursiem, kas nepieciešami jaunu akumulatoru montāžai.

март
04
2021

Audi un FAW ražos lētus elektriskos transportlīdzekļus


Audi ienāk Ķīnas elektrisko transportlīdzekļu tirgū. Tieši šīs ziņas izplatījās visās Rietumu publikācijās, kurās tiek apspriests jauns nolīgums starp Vācijas autoražotāju un Ķīnas uzņēmumu FAW. Šī līguma rezultātā tiks izveidots jauns uzņēmums Audi-FAW, kura mērķis ir elektromobiļu ražošana un pārdošana Vidus karaļvalsts teritorijā.

март
04
2021

Karma pārbauda metanola degvielas elementus


Karma izstrādā jaunu kurināmā elementu elektrisko transportlīdzekli. Elektrostacija kā sākuma degvielu izmantos metanolu, kas ir daudz videi draudzīgāks nekā benzīns vai dīzeļdegviela. Tomēr tik un tā to nevajadzēs sadedzināt.

март
04
2021

Nissan pārbaudīs elektriskos vilcienus


Japānas uzņēmums Nissan ražos elektriskos vilcienus, kas kursēs Fukušimas prefektūrā. Autonomajam transportam būtu jāuzlabo reģiona infrastruktūra un jāveicina ātra ekonomikas atveseļošanās pēc 2011. gada atomelektrostacijas avārijas.

март
03
2021

Kia Niro EV atzina par labāko elektrisko automašīnu tirgū


Jaunais Kia Niro EV krosovers tika atzīts par labāko elektrisko automašīnu pagājušajā 2020. gadā, ziņo aptaujātie elektromobiļu un uzlādējamo hibrīdu īpašnieki. Kas šajā modelī ir tik tehnoloģisks, kas ļāva tam iekarot absolūtā vairākuma autovadītāju simpātijas!? Izdomāsim!
март
03
2021

Startēšana REE Automotive vienkāršos elektrisko transportlīdzekļu izveidi


Amerikāņu jaunuzņēmums REE Automotive, kas ir saņēmis investīcijas liela mēroga projekta īstenošanai, lai izveidotu ekosistēmu elektrisko transportlīdzekļu attīstībai, ir uzsācis pētniecības un montāžas centra būvniecību Brazīlijā. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt izstrādāt un ražot elektromobiļus un vilcienus, ieskaitot bezpilota modeļus.

март
03
2021

Elons Musks vēlas iemācīt Teslai lidot


Elons Musks turpina pārsteigt sabiedrību ar saviem sensacionālajiem dizainiem. Šoreiz atjautīgais izgudrotājs runāja par plāniem iemācīt lidot vienai no Tesla automašīnām. Šajā gadījumā mēs nerunājam par pilnvērtīgu lidojumu, bet gan par iespēju slīdēt nelielā, apmēram pusotra metra augstumā.

март
03
2021

Hyundai attīsta akumulatoru ekosistēmu


Hyundai plāno izstrādāt un ieviest savu akumulatoru sistēmu elektriskajiem transportlīdzekļiem. Ekosistēma ir paredzēta, lai uzlabotu transportlīdzekļu efektivitāti un samazinātu slogu pārstrādātājiem, kuri pārstrādā vecās baterijas.

март
03
2021

Ford plāno elektrificēt Eiropas modeļus


Ford runāja par plāniem Eiropas tirgū. Pēc viena no uzņēmuma vadītāju teiktā, līdz 2026. gadam visi Eiropā pārdodamo vieglo automašīnu modeļi būs elektrificētas versijas. Nu, izskatās, ka vēl viens liels autoražotājs ir pārcēlies uz zaļo transporta pusi.

март
03
2021

Volkswagen ID.5 nonāk iepriekšējā ražošanā


Volkswagen ir uzsācis jaunā ID.5, kas pakāpeniski jāaizstāj ar iepriekšējiem modeļiem, ražošanu. Zwickau rūpnīcas montāžas līnijā jau ir ražota pirmā transportlīdzekļu izmēģinājuma partija, kas tiks pārbaudīta reālos apstākļos. Modelis pārdošanā parādīsies šī gada otrajā pusē, 2021. gadā.

i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika