Jauna elektriskā automašīna Volvo C40 Recharge gatavojas izlaišanai

Volvo turpina pastāvīgi paplašināt elektrisko transportlīdzekļu skaitu savā klāstā. Nākamais karstais jaunums šajā automašīnu virzienā būs Volvo C40 Recharge, kas jau ir uzsācis pirmssērijas ražošanu. Kas gaida šī modeļa pircējus, mēs tālāk runāsim tekstā.

Tehniski modelis ir salīdzināms ar pašreizējo XC40, kam ir līdzīgs dizains un kura ar jauno produktu dala moduļu platformu. Kas attiecas uz tehniskajiem parametriem, tie arī ir ļoti līdzīgi. Mums būs pieejami divi elektromotori ar kopējo jaudu 408 ZS, kā arī diezgan ietilpīgs 78 kWh akumulators, kas WLTP ciklā var nodrošināt 420 kilometru nobraukumu.


Tajā pašā laikā jaunumam būs greznāks un tehnoloģiski modernāks interjers, kurā ir uzstādīta perfekta multimediju sistēma ar daudzām iespējām un iespējām. Jūs varat arī pievērst uzmanību jaunajiem sēdekļiem, stūrei un vadības panelim, kas izgatavoti pilnīgi jaunā stilā.

Visticamāk, Volvo C40 Recharge modeli pārdos tikai ar interneta starpniecību, jo zviedru ražotājs sistemātiski pāriet uz savu automašīnu izplatīšanas tiešsaistes formātu. Turklāt jaunumu var iegādāties uz abonēšanas pamata, kas priecēs arī daudzus Eiropas autovadītājus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika