Rivians izveido jaunu elektrisko pikapu

Rivian, kas uzsāka R1S elektrisko krosoveru 2020. gadā, uz tā pamata plāno izveidot jaunu pikapu. Modelis solās būt ārkārtīgi interesants Amerikas tirgum, jo ASV vēl nav tik daudz pikapu elektrisko versiju, un tos var saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

Pats ražotājs jau sen ir piedzīvojis finansiālas grūtības, kas traucēja jaunu modeļu ražošanu. Pērn prezentētais R1S ir paredzēts, lai labotu šo situāciju, un patiešām ir pozitīvas norises. Modeļa pārdošana ļauj jums aizrauties par Rivian agrīnu aiziešanu no finanšu krīzes.


Kas attiecas uz jauno pikapu, tas tiks aprīkots ar pusotras kabīni Extended Cab, kā arī tiks izmantoti jauna veida litija jonu akumulatori, kas būs uzticamāki un efektīvāki nekā pašreizējie. Paredzams, ka jaudas rezerve ar vienu uzlādi WLTP ciklā būs aptuveni 480 kilometri, kas diezgan atbilst mūsdienu standartiem.

Jāatzīmē arī divu vilces motoru klātbūtne, kas uzreiz atradīsies uz automašīnas abām asīm, nodrošinot vadītājam pilnpiedziņu un palielinātu apvidus spēju apvidus apstākļos. Kopumā modelis izskatās moderns un daudzsološs, un mēs ceram, ka tā sērijveida ražošana sāksies bez problēmām.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika