Volvo EV tiks pārdoti tikai tiešsaistē

Volvo fanātiski ir skāris vidi un nepārtraukti palielina saražoto elektrisko transportlīdzekļu skaitu, neaizmirstot samazināt modeļus ar iekšdedzes motoriem un pat hibrīdām spēkstacijām. Līdz 2030. gadam Volvo zīmols plāno kļūt par simtprocentīgi elektrisku zīmolu un pilnībā atteikties no benzīna un dīzeļdzinēju izmantošanas.

Tomēr uzņēmums neapstājas pie šī mērķa, izstrādājot un ieviešot tehnoloģijas, kas tieši vai netieši labvēlīgi ietekmēs vidi. Piemēram, nesen tika ieviests īpašs serviss, kas mudina Volvo hibrīdauto īpašniekus izmantot elektrisko vilci, neiedarbinot iekšdedzes motoru.


Pašreizējās ziņas ir pilnīga elektrisko transportlīdzekļu pārdošanas pāreja uz tiešsaistes režīmu. Tam ir vairāki iemesli, tostarp vides iemesls. Izmantojot tiešsaistes iespējas, jūs galu galā varat samazināt enerģijas patēriņu un novērst nevajadzīgus soļus automašīnas pirkšanas procesā.

Vēl viena laba ziņa Eiropas autobraucējiem būs iespēja iegādāties abonēšanas sistēmu no Volvo, izmantojot abonēšanas sistēmu, kas sāk gūt impulsu daudzu autoražotāju vidū.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika