Ja izsit automašīnas logu, ko darīt?
Ja automašīnā izsit glāzi, atkarībā no apstākļiem jārīkojas šādi:
  •      Ja negadījuma rezultātā saplīst stikls, tad vispirms ir jāpārbauda sevis un pasažieru stāvoklis. Ja ir ievainoti, izsauciet ātro palīdzību. Tad jums ir jāizsit stikls, lai izkāptu no automašīnas, ja durvis neatveras. Vislabāk ir izvēlēties aizmugurējo logu vai stiklu, kas atrodas tālāk no cietušajiem. Kad esat atstājis automašīnu, jums ir jāzvana policijai un apdrošināšanas sabiedrībai, lai aizpildītu dokumentus un saņemtu kompensāciju par zaudējumiem.
  •      Ja stikls saplīst vandālisma vai zādzības dēļ, jums būs jānofotografē bojājumi un jāzvana policijai. Ja ir zagtas lietas, jāsastāda saraksts un jānorāda to vērtība. Tad jāsazinās ar apdrošināšanas kompāniju, ja ir KASKO vai OSAGO polise, un jāiesniedz pieteikums zaudējumu atlīdzināšanai. Ja nav apdrošināšanas, par stikla remontu un nozagto mantu atgūšanu būs jāmaksā pašam.
  •      Ja stikls saplīst jūsu vai cita autovadītāja vainas dēļ, tad jāvienojas, kurš būs atbildīgs un segs izmaksas. Ja nevarat vienoties, jums jāzvana policijai un lieciniekiem, lai noskaidrotu vainīgo. Pēc tam jums jāsazinās ar apdrošināšanas kompāniju vai servisa centru, lai nomainītu stiklu.
SIA StikluMeistars.lv vienmēr palīdzēs ar auto stiklu remontu vai nomaiņu. Sīkāka informācija pa tālruni 29638531.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika