Izmēģiniet Lexus LS 500 AWD ar autopilotu

Jaunais Lexus LS 500 AWD ir produkts, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu auto entuziastu. Japāņu autoražotājam ir izdevies radīt automašīnu, kas apvieno komfortu, stilīgu dizainu un iespaidīgas tehniskās īpašības, kas pārspēj konkurentus savā klasē.

Jaunā Lexus LS 500 AWD virsbūve, neskatoties uz līdzību ar citiem zīmola modeļiem, izskatās ļoti eleganti un eleganti. Automašīnai ir agresīvs un skaists dizains, kas spēj piesaistīt jebkura garāmgājēja uzmanību.

Viens no interesantiem jauninājumiem ir autopilota funkcija, kas lieliski apvienota ar jaudīgu 488 zirgspēku benzīna dzinēju un mīkstu balstiekārtu, kas, braucot pa šoseju, rada peldošu efektu. Turklāt automašīna ir aprīkota ar jaunu bremžu sistēmu un citām noderīgām elektroniskām funkcijām maksimālam braukšanas komfortam.


Kopumā jaunais Lexus LS 500 AWD ir auto, kas spēj pārsteigt savus īpašniekus ne tikai ar tehniskajām īpašībām, bet arī ar komfortu un stilīgu dizainu. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē modernu un uzticamu premium segmenta auto.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika