Startēšana REE Automotive vienkāršos elektrisko transportlīdzekļu izveidi

Amerikāņu jaunuzņēmums REE Automotive, kas ir saņēmis investīcijas liela mēroga projekta īstenošanai, lai izveidotu ekosistēmu elektrisko transportlīdzekļu attīstībai, ir uzsācis pētniecības un montāžas centra būvniecību Brazīlijā. Uzņēmuma mērķis ir palīdzēt izstrādāt un ražot elektromobiļus un vilcienus, ieskaitot bezpilota modeļus.

Pats jaunuzņēmums piedāvā ārpakalpojumu pakalpojumus trešo personu organizācijām elektrisko transportlīdzekļu montāžai un projektēšanai, kas var piederēt dažādiem zīmoliem. Šiem nolūkiem tiek veidota moderna infrastruktūra un tiek apmācīti 500 kvalificēti darbinieki, kas veidos plašas speciālistu komandas mugurkaulu.


Mūsdienu automobiļu rūpniecība ir nobriedis bizness ar decentralizētiem procesiem. Tas nozīmē, ka projekta pārdošanu un veicināšanu var veikt viena uzņēmuma daļa, savukārt produkta ražošanu veiks trešā puse.

Vēl nesen Ķīna bija ražošanas procesu centrs, taču jaunizveidotais uzņēmums REE Automotive piedāvā savus pakalpojumus elektrisko transportlīdzekļu tirgum, kas joprojām ir tikai sākuma stadijā un kuram ir milzīgas izaugsmes iespējas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika