Volkswagen ID.5 nonāk iepriekšējā ražošanā

Volkswagen ir uzsācis jaunā ID.5, kas pakāpeniski jāaizstāj ar iepriekšējiem modeļiem, ražošanu. Zwickau rūpnīcas montāžas līnijā jau ir ražota pirmā transportlīdzekļu izmēģinājuma partija, kas tiks pārbaudīta reālos apstākļos. Modelis pārdošanā parādīsies šī gada otrajā pusē, 2021. gadā.

Kas attiecas uz ID.5 tehniskajiem jauninājumiem, tie nav tik izcili. Modelis joprojām izmanto MQB platformu, kas joprojām ir aktuāla, bet atrodas uz tehnoloģiskās novecošanas robežas. Automašīna tiks aprīkota ar diviem elektromotoriem, kuru jauda, kā arī pieejamā akumulatora daudzums ir atkarīgs no izvēlētās konfigurācijas.


Lai gan, ja mēs runājam par vidējiem parametriem, tad automašīnai ar 140-160 Zs būs pieejama autovadītājiem. jauda ar spēju noskriet 450–550 kilometrus ar vienu uzlādi atbilstoši WLTP ciklam. Tajā pašā laikā salonā ir daudz funkciju un iespēju, tostarp pilnvērtīga multimediju sistēma un dažādi pārvietošanās veidi.

Tik liels modeļu skaits ID ģimenē ir saistīts ar Volkswagen vēlmi ātri iekarot Eiropas tirgu un nodrošināt autovadītājiem pieejamu un uzticamu elektromobili. Tomēr šīs bažas vienmēr ir ievērojušas šo stratēģiju.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika