Mitsubishi Outlander PHEV atjaunināts Eiropā
Mitsubishi Outlander PHEV ir lielisks spraudnis krosovers no Japānas, kas maksā saprātīgu naudu un piedāvā pircējiem pilnu mūsdienu komforta iespēju klāstu. Modelis ir pelnīti ļoti pieprasīts vidusšķiras vidū, un tāpēc puiši no Mitsubishi neskopojas ar sava flagmaņa atjaunināšanu.
Jaunā Mitsubishi Outlander PHEV versija saņems vairākus jaunus benzīna dzinējus, kā arī pāris elektromotorus, no kuriem izvēlēties. Tajā pašā laikā elektromotoru vidējā jauda ir ievērojami augusi un šobrīd ir aptuveni 100 kW jeb 136 ZS, kas ir īpaši svarīgi, braucot ar elektrisko vilci.

Tie piedāvās arī ietilpīgāku akumulatoru, kas vairs nevar nodrošināt 54-60 kilometrus, bet gan visus 83-87 WLTP ciklā. Ja izmantojat krosoveru pilsētas robežās īsiem braucieniem, jūs nevarat tērēt naudu par benzīnu. Starp citu, tā patēriņš šeit ir diezgan pieticīgs un kombinētajā ciklā sasniedz 6,7 litrus uz simtu.
No jaunajām opcijām parādījās uzlabota klimata kontrole, uzlabota parkošanās sistēma ar papildu kamerām un multivides sistēma, kas saņēma jaunu operētājsistēmas versiju un virkni jaunu funkciju. Kopumā Outlander joprojām turas virs ūdens un jūtas lieliski!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika