Nākamajos gados Zoe aizstās Renault 5

Reiz Renault izlaida labu budžeta elektromobili. Mēs runājam par Zoe modeli, kas tika veiksmīgi pārdots Eiropas tirgū, bet mūsdienu realitātēs ir tehniski un morāli novecojis. Vaina ir Volkswagen ID.3, kas izskatās un ir aprīkots daudz labāk nekā franču prototips, vienlaikus saglabājot pieņemamu izmaksu līmeni.

Kopumā koncerna vadība nolēma atjaunināt veiksmīgo modeli un aizstāt to ar modernu kompaktu krosoveru Renault 5, kas nesen tika parādīts Parīzē notikušajā automašīnu konferencē. Modelis sola daudz jauninājumu, kuriem vajadzētu padarīt to konkurētspējīgu Eiropas tirgū.


Pirmkārt, ir vērts atzīmēt platformas maiņu, ko tagad pārstāv CMF-EV "ratiņi", ko izmanto arī mūsdienu Nissan Ariya. Tomēr atšķirībā no japāņiem Renault 5 būs priekšējo piedziņu vienīgā uzstādītā motora dēļ. Bet dzelzs-fosfora akumulators ļaus krosoveram WLTP ciklā pārvarēt 400 kilometrus, kas nav nemaz tik slikti.

Pārdošanā modeli vajadzētu sākt tikai 2023. gadā. Tieši tad notiks pilnīga uzņēmuma modeļu klāsta nomaiņa un pāreja uz jaunām automašīnām. Tikmēr zaļo transporta cienītāji joprojām var iegādāties Zoe.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika