FAW Bestune NAT elektriskā automašīna ienāks taksometru pakalpojumā

Ķīniešu autoražotājs FAW, kas sadarbojas ar VW grupu un Audi, lai ražotu kopīgus elektriskos transportlīdzekļus, nav aizmirsis arī savu attīstību. Kādu dienu Šanhajā tika prezentēts jauns elektriskais FAW Bestune NAT, kas tiek izstrādāts tieši taksometru pakalpojumiem.

Modelis ir iegarens universāls ar trim sēdekļu rindām un ļoti ietilpīgu bagāžnieku. Ja vēlaties, trešo sēdekļu rindu var nolocīt, vēl vairāk palielinot bagāžas nodalījuma iekraušanas laukumu. Turklāt četru durvju izkārtojumā tiek pieņemts bīdāmo durvju slīdņa klātbūtne, kas arī ietekmēs modeļa praktiskumu.


Spriežot pēc vispārējā automašīnas izkārtojuma, domājams, ka automašīna ir transportlīdzeklis, kuru izmantos taksometru dienesti, ceļojumu aģentūras un citi komercuzņēmumi, kuriem nepieciešama sava transportlīdzekļu parks.

Automašīna ir aprīkota ar vienu elektromotoru, kas atrodas uz priekšējās ass. Tās jauda ir aptuveni 100 ZS. Iebūvētais litija jonu akumulators ar vienu uzlādi ļaus nobraukt līdz 450 kilometriem. Šajā gadījumā, protams, tiek atbalstīta ātras uzlādes funkcija no augstsprieguma stacijas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika