Kia Niro EV atzina par labāko elektrisko automašīnu tirgū
Jaunais Kia Niro EV krosovers tika atzīts par labāko elektrisko automašīnu pagājušajā 2020. gadā, ziņo aptaujātie elektromobiļu un uzlādējamo hibrīdu īpašnieki. Kas šajā modelī ir tik tehnoloģisks, kas ļāva tam iekarot absolūtā vairākuma autovadītāju simpātijas!? Izdomāsim!
Tehniski automašīna ir pilnpiedziņas krosovers ar diviem piedziņas elektromotoriem, kas uzstādīti uz modeļa abām asīm. Motoru kopējā jauda ir 280 ZS. Ir arī diezgan liels akumulatoru komplekts, kas ļauj ar vienu uzlādi nobraukt 480 kilometrus WLTP ciklā.

Starp Kia Niro EV konkurentiem bija pārstāvēti gandrīz visi pašreizējie elektrisko transportlīdzekļu modeļi, tostarp Nissan Leaf, Volkswagen ID 3 un visa Tesla sērija. Neskatoties uz to, Korejas autobūves ideja kopvērtējumā saņēma visvairāk punktu.
Aptaujātie autovadītāji izdalīja ārkārtīgi ērtu un funkcionālu elektromobiļu salonu, pieejamu cenu un lielisku cenas / kvalitātes attiecību, kas faktiski bija galvenais kritērijs, izvēloties lielāko daļu lietotāju!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika