Honda HR-V pārgāja uz elektrisko vilci
Japānas autoražotājs Honda prezentējis jaunu elektromobili. Tomēr jaunums šajā modelī ir tas, ka tas pārslēdzas uz elektrisko vilci no pamata versijas. Runa ir par automašīnu Honda hr-v, kas Ķīnas tirgū pārgāja uz elektrību. Starp citu, jaunums tiks komplektēts arī vietējā Ķīnas tirgū.
Zem atjaunināta un tikko izgatavota elektromobiļa pārsega atrodas diezgan jaudīgs 150 kWh dzinējs, kas atbilst 200 zirgspēkiem. Šajā gadījumā automašīnas ātrums būs 150 km / h. Runājot par akumulatoru, joprojām nav informācijas par jaudas rezervi.

Izskata ziņā modelim jāatkārto benzīna Honda hr-v, tomēr var būt arī daži unikāli sīkumi, piemēram, modificēts radiatora režģis, LED optika un diski. Daudz vairāk jauninājumu sagaidāms elektromobiļa salonā, kur ir ērti pilienveida sēdekļi, multimediju sistēma ar lielu skārienekrānu, daudzfunkcionāla stūre ar neskaitāmiem funkciju taustiņiem.
Pagaidām nav droši zināms, vai šis modelis tiks izlaists ASV un Eiropas tirgos. Pašā Ķīnā automašīnai ir vidējas izredzes gūt panākumus, pateicoties Ķīnas elektrisko transportlīdzekļu milzīgajam dominējošajam stāvoklim tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika