Testa brauciens Genesis GV70 elektriskā automašīna
Elektriskais sedans Genesis GV70 tika izlaists ne tik sen un jau ir spējis piesaistīt elektrovilcienu fanu uzmanību visā pasaulē. Neskatoties uz pieaugošo elektromobiļu skaitu, to kopējā masā joprojām ir ļoti, ļoti maz, un tāpēc katrs jauns elektromobilis tiek uztverts ar lielu entuziasmu un tiek pētīti visi tā tehniskie dati.
Tātad Genesis GV70, tāpat kā jebkurš cits šī uzņēmuma sedans, pieder pie augstākās klases tirgus segmenta, un tāpēc modeļa izmaksas vidusmēra patērētājam būs nepārprotami augstas. Tajā pašā laikā automašīna nevar lepoties ar dažiem izciliem tehniskajiem parametriem.

Jā, ir pāris diezgan jaudīgi elektromotori, kuru kopējā jauda pārsniedz 400 ZS, bet 4,5 sekunžu paātrinājuma dinamika viennozīmīgi zaudē tai pašai Teslai, kas maksā par kārtu lētāk. Un nobraukums ar vienu uzlādi Genesis GV70 knapi sasniedz 400 kilometrus, kas pēc mūsdienu standartiem vairs nav pietiekami.
Tas, kas patiešām ir naudas vērts, ir modeļa nevainojamais izskats un lieliskais tehniskais aprīkojums. Jā, automašīna ir līdz galam piepildīta ar jaunākajiem sasniegumiem vadītāja un pasažieru komforta jomā, un tāpēc Genesis GV70 paliek uzticīgs savām tradīcijām un ir mērķēts tieši uz auditoriju, kas to novērtēs par šo komfortu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika