Audi un FAW ražos lētus elektriskos transportlīdzekļus

Audi ienāk Ķīnas elektrisko transportlīdzekļu tirgū. Tieši šīs ziņas izplatījās visās Rietumu publikācijās, kurās tiek apspriests jauns nolīgums starp Vācijas autoražotāju un Ķīnas uzņēmumu FAW. Šī līguma rezultātā tiks izveidots jauns uzņēmums Audi-FAW, kura mērķis ir elektromobiļu ražošana un pārdošana Vidus karaļvalsts teritorijā.

Tajā pašā laikā FAW jau ir tieši tāds pats līgums ar VW-Group, kas tika parakstīts gadu iepriekš. Pats Ķīnas koncerns ir garšīgs kumosiņš rietumu autoražotājiem, kuru mērķis ir Ķīnas tirgus, kas aug milzīgā tempā.


Jaunās elektrisko transportlīdzekļu līnijas ražošana tiks sākta tūlīt pēc tam, kad ķīnieši samontēs un precīzi noregulēs ražošanas līnijas. Tajā pašā laikā IAL platformu nodrošinās Audi, kuras inženieri pēdējos trīs gadus strādāja pie jaunā ratiņa. Moduļu platforma ļaus izveidot gan sedānus, gan krosoverus, kurus īpaši iecienījuši Ķīnas autovadītāju armija.

Kopumā tas ir diezgan savlaicīgs lēmums no Audi vadības puses, kas plāno konkurēt par Ķīnas tirgu un izlaist vismaz duci jaunu modeļu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika