Karma pārbauda metanola degvielas elementus

Karma izstrādā jaunu kurināmā elementu elektrisko transportlīdzekli. Elektrostacija kā sākuma degvielu izmantos metanolu, kas ir daudz videi draudzīgāks nekā benzīns vai dīzeļdegviela. Tomēr tik un tā to nevajadzēs sadedzināt.

Metanola automašīnas, ieskaitot sintētiskās automašīnas, jau veiksmīgi eksistē tirgū un patiešām palīdz samazināt piesārņotāju emisijas līmeni. Tomēr šajos transportlīdzekļos metanols tiek izmantots tandēmā ar tradicionālo iekšdedzes motoru.


Karma piedāvā atšķirīgu pieeju. Tās inženieri izstrādā īpašu instalāciju, kuras iekšpusē notiks kontrolēta ķīmiskā reakcija metanola sadalīšanai. Šādi iegūtā enerģija tiek pārveidota par elektrību, kas tiek pārnesta uz automašīnas vilces motoriem.

Līdzīgas tehnoloģijas tiek izmantotas BMW un Toyota, bet degvielai tiek izmantots augstspiediena ūdeņradis. Tas rada ne pārāk drošu struktūru iespējamo ceļu satiksmes negadījumu laikā, un pašas ūdeņraža izmaksas ir diezgan augstas, atšķirībā no metanola. Tāpēc Karma attīstība var būt ļoti daudzsološa un novatoriska.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika