Pārbaudes brauciens JAC iEV7S

Ķīnas elektriskais krosovers JAC iEV7S pamazām iegūst popularitāti NVS valstu un Eiropas autovadītāju vidū. Šim modelim ir pieejamas izmaksas, pieņemams komforts un labas tehniskās īpašības. Apskatīsim plusi un mīnusi kopā.

Automašīnas dizains ir veidots atbilstoši visiem kanoniem un atstāj patīkamu iespaidu, lai gan virsbūves uzbūves kvalitāte atstāj daudz ko vēlamu, un tā nesasniedz Eiropas un Japānas kolēģus. Tas pats attiecas uz salonu, kas izgatavots no lētiem materiāliem, kas parasti cenšas atdarināt greznību un prestižu.


Tehnisko parametru ziņā zem JAC iEV7S pārsega ir pieticīgs 85 ZS sinhronais motors. Tajā pašā laikā automašīnā tiek uzstādīts 89 kW / h litija jonu akumulators, kas atbilstoši WLTP ciklam spēj nodrošināt jaudas rezervi 280 kilometru garumā. Kopumā tas ir vairāk nekā pietiekami ikdienas lietošanai automašīnā pilsētas vidē.

Vadāmības ziņā JAC iEV7S daudz neatšķiras no citiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. No tā nevajadzētu gaidīt nekādu īpaši ātru dinamiku. Tomēr kā ikdienas transportlīdzeklis tas noteikti ir labs.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika