Izmēģiniet Tesla Roadster

Tesla Roadster ir pirmais pazīstamās Tesla kompānijas modelis, kas ir arī sporta auto. Modelim ir labi tehniskie parametri, kā arī iespaidīgs dizains, kas daudzos aspektos pārklājas ar citām mūsdienu sporta automašīnām. Tomēr pirmās lietas vispirms.

Automašīnas ārpuse atgādina itāļu ražotāja Ferrari radošumu, un to izceļas ar aerodinamisku virsbūvi, pārbaudītām proporcijām un pārdomātiem elementiem. Salonā mūs sagaida diezgan pieticīgs dizains, bez digitālā paneļa un multimediju sistēmas, kas kopumā netraucē interjeram izskatīties diezgan jauki.


Modelis ir aprīkots ar vienu trīsfāžu asinhrono elektromotoru, kas atrodas uz automašīnas aizmugurējās ass. Barošanas bloks ražo 288 ZS. jauda, kas ir pietiekama, lai paātrinātu līdz simtiem tikai 4 sekundēs. Šajā gadījumā maksimālo ātrumu nosaka aparatūra un tas ir 200 km / h.

Litija jonu akumulators var nodrošināt 250 kilometru attālumu WLPT ciklā, kas ir diezgan labi. Pats automobilis tiek kontrolēts diezgan maigi, un tas ir piemērots tālsatiksmes pastaigām ar automašīnu. Par laimi, kabriolets virsbūve ļaus jums pilnībā izbaudīt ceļojumu!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika