Hibrīds Geely Jiaji PHEV iepriecinās ar jaudas rezervi
Minivens Geely Jiaji PHEV pārdošanā nonāca pirms dažiem gadiem. No kontaktligzdas lādētam hibrīdam bija laba jaudas rezerve un pilnīgi pieņemams iespēju komplekts. Nesen modelis saņēma kvalitatīvu atjauninājumu, kas cita starpā pievienos lielāku akumulatora ietilpību, kā arī vairākus kosmētiskus uzlabojumus.
Rezultātā akumulatora jauda palielinājās no 11,3 kWh. līdz 15,5 kWh, kas ir līdzvērtīgs 82 kilometru nobraukumam ar NEDC ciklu. Hibrīdautomobiļiem, kas var pārvietoties ar elektrisko vilci, tie ir vairāk nekā saprātīgi rādītāji. Turklāt modelis joprojām ir aprīkots ar labu 184 ZS benzīna dzinēju. un 300 ņūtonmetru griezes momentu.

Turklāt minivens saņēma jaunu vieglmetāla disku komplektu, jaunas virsbūves krāsas, radiatora režģi un svaigu optiku. Tas viss nedaudz atjaunināja jau tā reprezentatīvo modeļa izskatu. Salonā sēdekļi tika nedaudz pielāgoti, pievienojot stilīgas šuves, un arī instrumentu panelis tika nomainīts pret stilīgāku versiju.
Eiropā atjauninātais Geely Jiaji PHEV parādīsies šovasar. Tajā pašā laikā šajā reģionā modelis ir diezgan stabils pieprasījums, kas ļauj prognozēt atjauninātās versijas panākumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika