Izmēģiniet automašīnu Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 ir pieņemams un tehniski moderns VW grupas elektriskais transportlīdzeklis, kas var nodrošināt pieņemamu komforta līmeni un nulles izmešu līmeni. Automašīnai ir daudz pozitīvu aspektu, kurus daudzi zīmola fani jau ir novērtējuši.

Vispirms es gribētu izcelt modeļa izskatu, kas ir ļoti moderns un futūristisks. Tajā pašā laikā pats korpuss nedaudz atgādina Golf, kas modelim ir tikai pluss. Arī salons ir ļoti, ļoti moderns. Plašas sēdvietas, elektronikas pārpilnība un pilnībā aprīkota multimediju sistēma ar lielu skārienekrānu rada patīkamu pieredzi.


Modelis ir samontēts uz MEB platformas un piedāvā vairākas elektromotora iespējas, no kurām izvēlēties. Mūsu gadījumā tiek uzstādīts vidēji 135 ZS motors. Tajā pašā laikā maksimālo ātrumu ierobežo griesti 160 km / h. Akumulators ir atkarīgs arī no izvēlētā aprīkojuma. Mūsu versijā tā nobraukums WLTP ciklā ir 425 kilometri.

Mašīna tiek vadīta ļoti jauki. Paātrinošā dinamika ļauj ātri sākt no vietas, lai gan jūs to nemaz nevēlaties darīt. Ko lai saka, bet daudzi braukšanas režīmi šeit ir pielāgoti enerģijas taupīšanai. Kopumā, tāpat kā visiem citiem elektromobiļiem, arī ID.3 ir videi draudzīgs un ekonomisks!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika