Hyundai attīsta akumulatoru ekosistēmu

Hyundai plāno izstrādāt un ieviest savu akumulatoru sistēmu elektriskajiem transportlīdzekļiem. Ekosistēma ir paredzēta, lai uzlabotu transportlīdzekļu efektivitāti un samazinātu slogu pārstrādātājiem, kuri pārstrādā vecās baterijas.

Projekts sākas taksometru pakalpojumiem, kas izmanto Hyundai elektriskos transportlīdzekļus kā sava autoparka mugurkaulu. 3-5 gadu aktīvas lietošanas laikā litija jonu akumulatoriem rodas amortizācijas bojājumi, kas izpaužas kā jaudas zudums. Parasti noteiktā laika posmā sākotnējā jauda samazinās līdz 60-80 procentiem no oriģināla.


Klasiskajā ķēdē šādas baterijas ir jāpārstrādā. Hyundai plāno tos aizstāt ar jauniem un izmantot elektriskos transportlīdzekļos nedarbinātas šūnas kā stacionāras enerģijas uzkrāšanas ierīces, kur tās var kalpot vēl 10–15 gadus, neizmantojot atkritumus.

Pieprasījums pēc stacionārām krātuvēm pastāvīgi palielinās, palielinoties saules un vēja elektrostacijām, tāpēc projekts ir diezgan dzīvotspējīgs. Šādi izveidotā ekosistēma ļaus izmantot visu saražoto bateriju potenciālu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika