Ford Mustang Mach-E saņēma uzlabotu akumulatoru
Ford Mustang veiksmīgi pārgāja uz elektrisko vilci, no kā baidījās daži, īpaši dedzīgi benzīna V8 dzinēju ar gaudojošām turbīnām cienītāji. Līdz ar to elektriskais Ford Mustang Mach-E uzrāda labus pārdošanas rādītājus ASV un Eiropā un jau tagad pulcē jaunus cienītājus, pateicoties brutālajam izskatam, kas ir bijis un paliek sērijas pazīme.
Pateicoties lieliskajiem automašīnas pārdošanas apjomiem, Ford vadība regulāri atjaunina savu flagmani un pievieno jaunas iespējas. Nesen Mustang Mach-E rokās tika ietilpīgāks 75 kWh akumulators, kas ļauj automašīnai WLTP ciklā nobraukt līdz 505 kilometriem, kas, lūk, pēc mūsdienu standartiem ir gana labs.

Papildus akumulatoram tie uzlaboja automašīnas dinamiskās īpašības, uzlaboja ventilējamās disku bremzes, kā arī nedaudz atjaunināja interjeru. Šeit jauninājumi tiek pārstāvēti ar izcilu digitālo instrumentu paneli un jaunākās paaudzes multimediju sistēmu, kas ļauj kontrolēt katru automašīnas aspektu.
Kopumā patīkami, ka Mustang Mach-E turpina sistemātisku attīstību, un arī pašai sērijai ir izdevies cienīgi pārdzīvot pāreju uz elektriskajām sliedēm. Personīgi mums nav šaubu par modeļa gaišo nākotni.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika