Izlaista elektriskā automašīna Hyundai Ioniq 5

Arvien vairāk automašīnu ražotāju visā pasaulē pievienojas tendencei savus modeļus pārveidot par elektrisko vilci. Hyundai nesen uzsāka sava elektriskā modeļa Ioniq 5 sērijveida ražošanu, kas rada jaunu zīmolu elektromobiļu tirgū. Par šīs mašīnas priekšrocībām mēs runāsim tālāk.

Modelis lepojas ar četriem pieejamajiem aprīkojuma līmeņiem, kas atšķiras pēc motora jaudas un diapazona. Ir arī versija ar pilnpiedziņu, ko nodrošina divu elektromotoru klātbūtne, kas uzstādīti uz abām automašīnas asīm. Vidēji Ioniq 5 barošanas bloks ražo aptuveni 200 ZS. jauda, un modeļa nobraukums ir 450 kilometri pēc WLTP cikla.


Īpaši ievērības cienīgs ir modeļa funkcionālais interjers, kas izgatavots modernā minimālisma dizainā ar futūrisma pieskaņu. Visa transportlīdzekļa vadība tiek veikta no multivides sistēmas ekrāna, kas ir atbildīgs arī par autopilota funkciju.

Paredzamās Hyundai Ioniq 5 modeļa izmaksas Eiropas tirgū būs aptuveni 40 tūkstoši eiro. Šajā gadījumā autopilota un kruīza kontroles funkcijas tiks iekļautas papildu iespēju komplektā, kas tiek apmaksāts atsevišķi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika