Izmēģiniet automašīnu Volkswagen e-Golf

Visi Volkswagen fani ir gaidījuši elektrisko Golf. Nelielu ģimenes automašīnu, kas jau sen kļuvusi par leģendu par vācu koncernu, lūdza pārcelt uz elektrisko vilci. Dažus gadus pēc elektriskā e-Golf izlaišanas mēs varam teikt, ka projekts patiešām izdevās!

Modelim ir jauks dizains, kas līdzinās sērijas standarta automašīnām, un tam ir arī daži futūristiski elementi, piemēram, interesanta riteņu forma un LED optika. Tas pats attiecas uz salonu, kurā ir saņemti vairāk elektronisko komponentu, tostarp iespaidīgs vadības panelis.


Kas attiecas uz tehniskajiem parametriem, tie ir diezgan pieticīgi. Vienīgais elektromotors attīsta 115 Zs jaudu, un WLTP cikla laikā 190 kilometru nobraukšanai pietiek ar akumulatora uzlādi. Tomēr viņu laikam šie parametri bija ļoti konkurētspējīgi, jo automašīna bija pretrunā ar japāņu Nissan Leaf.

Vadāmības ziņā šis ir tas pats Golf ar līdzīgu piekari un bremžu sistēmu. Tomēr automašīnas elektriskā būtība joprojām liek sevi manīt, tāpēc jūs nedabūsiet kaut kādu superātru dinamiku.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika