Tesla piedāvās automašīnas ar veciem akumulatoriem
Elona Muska uzņēmums saskaras ar nopietnām grūtībām, kas draud likt šaubīties par Tesla Cybertrack aiziešanu. Taču kompānijas vadība visas šīs baumas noraida, norādot, ka futūristiskais pikaps pārdošanā nonāks saskaņā ar plānu. Tikmēr litija jonu elementu trūkums liek ražotājam spert ārkārtīgi riskantus un izmisīgus soļus.
Viens no šādiem soļiem ir lēmums pārdot dažus Tesla Motors transportlīdzekļus ar atjaunotiem akumulatoriem. Tās ir lietotas šūnas, kuras tiks izmantotas jaunu bateriju ražošanā. Protams, šūnām vispirms tiks veikta restaurācijas procedūra, tāpēc jums nav jāuztraucas par to kvalitāti.

Tajā pašā laikā modeļiem ar šādiem akumulatoriem būs rūpnīcas trūkums - proti, samazināta akumulatora ietilpība, kas būs no 70 līdz 80 procentiem no normālām vērtībām. Protams, saistībā ar to klientiem tiks piedāvāta atlaide. Turklāt vadība lūdz līdzjutējus iejaukties.
Lai nu kā, grūtības ar akumulatoriem šķiet aktuālas vēl vismaz 1-2 gadus. Šajā laikā Elons Musks uzsāks vairākas jaunas šūnu rūpnīcas, kā arī pieslēgs trešo pušu ražotājus, ar kuriem sadarbība tika atlikta uz pēdējo brīdi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika