декабрь
07
2023

Ja izsit automašīnas logu, ko darīt?

Ja automašīnā izsit glāzi, atkarībā no apstākļiem jārīkojas šādi.
июль
21
2023

Hibrīds Geely Jiaji PHEV iepriecinās ar jaudas rezervi


Minivens Geely Jiaji PHEV pārdošanā nonāca pirms dažiem gadiem. No kontaktligzdas lādētam hibrīdam bija laba jaudas rezerve un pilnīgi pieņemams iespēju komplekts. Nesen modelis saņēma kvalitatīvu atjauninājumu, kas cita starpā pievienos lielāku akumulatora ietilpību, kā arī vairākus kosmētiskus uzlabojumus.
июнь
16
2023

Testa brauciens Genesis GV70 elektriskā automašīna


Elektriskais sedans Genesis GV70 tika izlaists ne tik sen un jau ir spējis piesaistīt elektrovilcienu fanu uzmanību visā pasaulē. Neskatoties uz pieaugošo elektromobiļu skaitu, to kopējā masā joprojām ir ļoti, ļoti maz, un tāpēc katrs jauns elektromobilis tiek uztverts ar lielu entuziasmu un tiek pētīti visi tā tehniskie dati.
февраль
19
2023

Nestandarta maksājumu standarti

Ukrainas Pētniecības un attīstības sertifikācijas centrs brīdināja savus klientus par jaunas finanšu politikas ieviešanu. Saskaņā ar to pakalpojumu izmaksas transportlīdzekļu novērtēšanas jomā pieaugs divus simtus un dažreiz pat 5000 reižu. P
январь
19
2023

Kā izvēlēties ziemas riepas

Ziemā tikai ar ziemas riepām!
декабрь
24
2022

Automašīnu cenas krītas

Ekonomisti salīdzināja transportlīdzekļu cenas Eiropas Savienībā un nonāca pie secinājuma, ka auto salonos Vācijā maksā visvairāk.
август
01
2022

Honda HR-V pārgāja uz elektrisko vilci


Japānas autoražotājs Honda prezentējis jaunu elektromobili. Tomēr jaunums šajā modelī ir tas, ka tas pārslēdzas uz elektrisko vilci no pamata versijas. Runa ir par automašīnu Honda hr-v, kas Ķīnas tirgū pārgāja uz elektrību. Starp citu, jaunums tiks komplektēts arī vietējā Ķīnas tirgū.
май
27
2022

Mitsubishi Outlander PHEV atjaunināts Eiropā


Mitsubishi Outlander PHEV ir lielisks spraudnis krosovers no Japānas, kas maksā saprātīgu naudu un piedāvā pircējiem pilnu mūsdienu komforta iespēju klāstu. Modelis ir pelnīti ļoti pieprasīts vidusšķiras vidū, un tāpēc puiši no Mitsubishi neskopojas ar sava flagmaņa atjaunināšanu.
апрель
15
2022

Nirnbergā tiek atvērts Audi uzlādes centrs


Audi bija viens no pirmajiem uzņēmumiem Eiropā, kas saprata, cik svarīga ir elektrisko transportlīdzekļu attīstība. Kas ir tikai viņas pirmās klases krosovera Audi e-tron vērts, ko ļoti labi pārdod ASV tirgū, Japānā un pašā Eiropā. Tikmēr uzņēmums saprot ko citu – elektromobiļiem infrastruktūras joprojām ir pietiekami.
март
22
2022

Ford Mustang Mach-E saņēma uzlabotu akumulatoru


Ford Mustang veiksmīgi pārgāja uz elektrisko vilci, no kā baidījās daži, īpaši dedzīgi benzīna V8 dzinēju ar gaudojošām turbīnām cienītāji. Līdz ar to elektriskais Ford Mustang Mach-E uzrāda labus pārdošanas rādītājus ASV un Eiropā un jau tagad pulcē jaunus cienītājus, pateicoties brutālajam izskatam, kas ir bijis un paliek sērijas pazīme.
i-Auto.lv
© Copyright BestnewsLV-GROUP © 2019. RSS.
Powered by DataLife Engine.
Statistika